back1

equipment
سیستم های انسفالوگرافی آرایه متراکم برای تحقیقات پیشرفته مغزی (dense array EEG)

EEG ژئودزیک ( Geodesic) تکنولوژی انحصاری شرکت  EGI است که به طور خاص برای ثبتEEG  از کل سر طراحی شده است. با استفاده از 32 تا 256 الکترود که به طور مساوی در روی جمجمه، گونه ها و پشت گردن فاصله گذاری شده اند، EEG  ژئودزیک، نمونه برداری متراکم و تک تک  را ممکن می سازد. و به شما اجازه آشکارسازی فعالیت های مغزی را با  رزولوشن فضایی بالا می دهد، بدون نیاز به اینترپولیشن بین سنسورها با  گستردگی فضایی بالا.

ویژگی های سری محصولات GES  :

·         پوشش کل سر - سنسورهایی که در فواصل مساوی قرار گرفته اند، پوشش کامل جمجمه  را برای بالاترین رزولوشن فضایی داده ها مهیا می کنند –  سیستم  32 ، 64 ، 128 ، 256 کاناله قابل انتخاب هستند.
·         قابلیت بسط پذیری -  ­محصولات GES طراحی شده اند که همگام با آزمایشگاه شما توسعه پیدا کنند – شما می توانید از سیستم کوچک شروع کنید و تعداد کانال ها، یا قابلیت ها را مطابق افزایش نیازهایتان بعداً به سیستم اضافه کنید.
·         قابلیت تصویر برداری چند حالته – محصولات GES به راحتی  قابلیت ارتقا دارند،  تا با سیستمهای ترکیبی مثل EEG-FMRI  و  EEG-MEG  تطبیق یابند.
GES  یک سیستم کامل با سنسورهای EEG و آمپلی فایر و نرم افزار است.

شبکه سنسوری هیدراسل ژئودزیک   (HCGSN)
شبکه ژئودزیک ( Geodesic) سنسوری هیدراسل اختصاصی شرکت  EGI روش ساده ای برای به کار گیری سریع وآسان آرایه های متراکم سنسورها فراهم می کند-  شما می توانید تا 256 سنسور را تنها در کم تراز چند دقیقه روی سر قرار داده و استفاده کنید.
هر شبکه سنسوری ( HCGSN )، یک الکترود نقره / کلرید نقره را به ملایمت در جای خود نگه می دارد، بدون این که به اندازه گیری فواصل برروی سر و یا چسب، احتیاج باشد. و برای رسیدن به داده های EEG با کیفیت بالا  نیازی به تمیز کردن جمجمه  نیست. برای ثبت های کوتاه مدت از یک محلول آب نمک ساده استفاده کنید، اما برای ثبت های طولانی مدت از ژل ارزان یا چسب  می توانید استفاده کنید.
نتیجه، تجربه سهولت و استرس کم برای مراجعین شما ست – حتی ، کودکان یا افراد بالغ با چالش های رفتاری نیز به راحتی HCGSN را می پذیرند.

آمپلی فایرهای Net Amps
آمپلی فایرهای Net Amps به طور ویژه برای HCGSN (شبکه هیدراسل) شرکت  EGI طراحی شده اند که نویز پایین و حساسیت بالایی فراهم می کنند و برای ثبت داده های EEG با کیفیت بالا ضروری هستند.

نرم افزار Net Station
نرم افزار Net Station شرکت  EGI، ثبت، بازنگری و وظیفه آنالیز داده ها را در یک پکیج کامل فراهم می کنند.
این نرم فزار فایل داده ها را به فرمت Metafile ( MFF)  ذخیره می کند که می توان از آن را در بسیاری از برنامه های دیگر(مثل matlab ) استفاده کرد.
سخت افزار GES با سخت افزارهای شرکت EGI  و سایر سخت افزارها و نرم افزارها سازگار بوده و ادغام می شود و به شما امکان توسعه سیستم تان را می دهد، که شامل موارد زیر است:
·         stimulus presentation   (طراحی و ارائه تحریک)

·         سیستم های ردیابی چشم eye trackers برای ثبت توجه

·         ویدیوی دیجیتال

·         ثبت سیگنالهای فیزیولوژیک (مانند فشار خون ، نوار قلب، دما و GSR ....)

داده ها می توانند به فرمتEDF+   ، Matlab و  EEGLAB  ، Fieldtrip  و یا هر نرم افزاری که مورد استفاده شماست خروجی داشته باشند.
شرکت EGI به طور مستقیم با شرکتها و محققین توسعه نرم افزار کار میکند تا ارتباطات عملی سخت افزار  و انتقال پیوسته داده ها  میان برنامه ها را توسعه دهد. کیت   توسعه نرم افزار  Amp Server TM pro SDK در دسترس اینگونه مشتریان  قرار دارد تا ارتباط مستقیمی میان آمپلی فایر و نرم افزار مشتری  برقرار کنند.

 • ERP

  ERP

 • source localization

  source localization

 • Sleep research

  Sleep research

 • Neuro modulation

  Neuro modulation

 • EEG - fNIRS

  EEG - fNIRS

 • EEG - MEG  EEG-fMRI

  EEG - MEG EEG-fMRI

 • BCI

  BCI

 • neuro developmental research

  neuro developmental research

 • EEG - eyetracker

  EEG - eyetracker