back1
شرکت آرتان طب نماینده انحصاری سیستم های dEEG شرکت EGI آمریکا در ایران، افتخار دارد که خدمات جدیدی را به محققان و متخصصان محترم عرضه نماید.  
محصولات منحصر به فرد این کمپانی با کلاه های ثبت بدون ژل ( از 32 تا 256 کانال) ارائه می شود که امکان ثبت سریع و آسان را برای تمامی گروه های سنی حتی نوزادان ممکن می سازد.
لازم به ذکر است که تمامی محصولات این شرکت دارای گواهی نامه های متعدد بین المللی، از جمله FDA بالینی و تحقیقاتی هستند.

نرم افزار جامع و پیشرفته این شرکت با حذف نویز و نمایش بصری عالی، امکان ثبت و آنالیزdEEG و آنالیز دقیق مکان یابی منابع مغزی را برای شما فراهم می کند.
آمپلی فایر قدرتمند با سرعت نمونه برداری بالا به شما امکان می دهد که بدون ژل و سایش پوست سر، تنها با استفاده از محلول سالین، ثبت عالی و سریعی انجام دهید و نتایج قابل اطمینانی حاصل کنید.
 
گروه علمی شرکت آرتان طب در نظر دارد تا برای آشنایی مراکز درمانی و تحقیقاتی کشور با قابلیت های منحصربه فرد این سیستم، مجموعه کارگاه های آموزشی ( ERP , Source licalization و ...) و سمینارهایی را با بهره گیری از سیستم 256 کانال شرکت EGI، در مراکز مختلف درمانی و دانشگاهی برگزار کند.
برای شرکت در این کارگاه ها و یا برخورداری از خدمات و حمایت های ما برای برگزاری کارگاه های خود، با ما تماس حاصل فرمایید.
88174562 -021
www.artan-teb.com
mailاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


g00098 smallvers
خبر

 • نمایش دموی دستگاه 256 deeg در کنگره علوم اعصاب +

  شرکت آرتان طب در کنگره علوم اعصاب در غرفه خود دستگاه 256 dEEG را بصورت دمو و کارگاه ارائه می نماید. شما می توانید کارگاه اختصاصی خود را از هم اکنون رزو نمایید. Read More
 • epilepsy +

  EEG با تعداد کانال های بالا به عنوان استاندارد کیفی برای بررسی های پیش جراحی صرع، توصیه شده است. Read More
 • concussion +

  محققان UBC با استفاده از EEG با آرایه متراکم، آزمونی برای ضربه مغزی طراحی کرده اند. Read More
 • 1
 • 2